R2005300L
Contact Now
R2005300L
Operating Supply Current : 138 mA
Product Category : RF Amplifier
NF - Noise Figure : 4.7 dB
Gain : 30.3 dB
Minimum Operating Temperature : - 20 C
Operating Frequency : 5 MHz to 200 MHz
Maximum Operating Temperature : + 100 C
Packaging : Bulk
Operating Supply Voltage : 24 V
Test Frequency : 200 MHz