R1005300L
Contact Now
R1005300L
Operating Supply Current : 130 mA
Product Category : RF Amplifier
NF - Noise Figure : 4.2 dB
Gain : 30.3 dB
Minimum Operating Temperature : - 30 C
Operating Frequency : 5 MHz to 100 MHz
Maximum Operating Temperature : + 100 C
Packaging : Bulk
Operating Supply Voltage : 24 V
Test Frequency : 100 MHz