TSI381-66ILV
Contact Now
TSI381-66ILV
Product Category : PCI Interface IC
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Package / Case : CABGA-144
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Packaging : Tray
Operating Supply Voltage : 1.2 V, 3.3 V
Number of Lanes : 1 Lane
Type : Bridge - PCIe to PCI
Maximum Clock Frequency : 66 MHz