TR2/1025FA250MA
Contact Now
TR2/1025FA250MA
  • 1
Packaging : Reel
Voltage Rating AC : 250 VAC
Product Category : Surface Mount Fuses
Current Rating : 250 mA
Fuse Type : Fast Blow
Series : 1025FA
Voltage Rating DC : 125 VDC